Bractwo Kruka... Czy jesteś gotów by do nas przystąpić?

Opis forum

Ogłoszenie

Śmierć Lorda Anduina Lothara wiele nas nauczyła. Jego Bractwo Konia było jedną z najwspanialszych formacji wojsk Azerothu. Teraz niczym legendarny Lothar, do walki pod sztandarem Bractwa Kruka prowadzi nas Lord Terenas Therren Blackhearth, człowiek dla którego pomsta Lorda Lothara jest sprawą najwyższej wagi. Wspomóżmy go, uczcijmy pamięć największych wojowników rozpościerając nad ich pamięcią czarne skrzydła Kruka Zemsty. Daelin Daven Blackhearth

#1 2009-10-29 15:54:42

Therren

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-29

System rekrutacji

Rekrutacja odbywa się w następujący sposób:

Na serwerze, na kanale world umieszczane jest obwieszczenie wraz z linkiem do forum o rozpoczęciu rekrutacji przez bractwo. Jest ono również umieszczane na stronie serwera wraz z bezpośrednim linkiem.

Wymagania:

-nick odpowiedni do gry RP, nicki typu TwojStary, Rozkurwiator czy ImAGod, nie są tolerowane i takie osoby nie mają prawa bytu w naszej gildii.
-styczność z grą RP która pozwoli na szybkie i bezproblemowe włączenie się do naszej społeczności.
-biografia napisana w następujący sposób:

Wyobrażamy sobe sytuację w jakiej zjawiamy się w centrum rekrutacyjnym Bractwa w Stormwind. Przed nami siedzi oficer rekrutacyjny a my w formie wypowiedzi przedstawiamy następujące fakty:

Imię: (jeśli takowe posiadasz) (może to być nick)
Nazwisko: (jeśli takowe posiadasz) (może to być nick)
Przydomek: (jeśli takowy posiadasz) (może to być nick)
Profesja: (np. barman, garncarz, strateg, kupiec)
Pochodzenie: (wieś, miasto, obszar) (może być utajnione, nieznane itp.)
Rasa: (człowiek, nocny elf itd.)
Coś o sobie: (puśccie wodze fantazji )

Przykład?

Do sali rekrutacyjnej wchodzi Człowiek:
Czy to tu rekrutują do Bractwa Konia?
Zwą mnie Hal Therglow - kłania się.
Byłem garncarzem w Andorhalu dopóki te przeklęte trupy... Eh Panie szkoda gadać. Szwędam się od tawerny do tawerny żłopiąc kufel za kuflem, walczyło się kiedyś w przymusowej milicji Andorhalu i miecz mi w ręce leży... To jak złociutki przyjmiecie mnie? Toż to wielką stratą byłoby nie przyjmować mnie, na wiele zdać się mogę...

W zależności od przyjęcia / odrzucenia w poście pojawi się komentarz dowódcy (edit):

*Oficer rekrutacyjny rozsiada się w fotelu, podnosi rękę w górę i gestem przywołuje dwóch strażników stąjących za nim. Strażnicy łapią człowieka brutalnie za ubranie i wyrzucają z centrum rekrutacyjnego.* (uzasadnienie)

Oficer rekrutacyjny wstaje, podchodzi do człowieka i podaje mu rękę mówiąc
-Przekonaliście mnie, nietrudno o to więc nie myślcie sobie, że w jakiś sposób mi zaimponowaliście.
Oficer rozsiada się w fotelu krzycząc do rekruta:
-Na co czekacie Rekrucie! DO KOSZAR! JUŻ MI STĄD!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gryy.pun.pl www.budownictwowbiis.pun.pl www.speedway-gra.pun.pl www.animp-pw.pun.pl www.pedagog.pun.pl